Lotus Sürme

 

Minimal Tasarım Hatları İle Winsa Özel Eksenel Sistemi

Safir Teknik Özellikleri

Kasa Profil Genişliği: : 122 mm
Kanat Profil Genişliği: : 45 mm
Kasa Odacık Sayısı: : 4
Sınıf: : B Class - TS 5358 - EN 12608
Conta: : TPE Gri / Siyah
Çıta : Tek tırnaklı - PCE contalı
Cam Kalınlıkları : 4, 5, 20, 24, 28 mm

 

 

 

 

RENK SEÇENEKLERİ

Yalıtım

Türkiye’ye tek ve Winsa’ya özel olarak tasarlanan Lotus Eksenel Sürme Sistemi 122 mm genişliğinde iki eksenli, 113 mm genişliğinde tek eksenli ve kendinden pervazlı kasa seçeneklerine sahiptir. Sürme sistemleri içerisinde optimum yalıtım değeri sağlar. 28 mm ye kadar çift ya da üçlü cam kullanımı ile ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

Tasarım

LOTUS Sürme Sistemi, Winsa’nın uzman kadrosunun uluslararası deneyimleriyle, bilinen sürme sistemlerden farklı bir bakış açısı ile tasarlanmıştır. Kanatlar kasa içine gömülü olduğu için kanatların dışarıya çıkıntısı görülmez. Estetik hatlara sahip şık tasarımı olan LOTUS Sürme Sistemi, düşük kasa ve kanat profil yüksekliğiyle daha fazla cam alanına sahiptir. Bu özelliği sayesinde tüm mekânlara daha geniş manzara, daha aydınlık ve ferah iç ortam sağlamaktadır.

Donanım

Lotus Eksenel Sürme Sistemine uyumlu tasarlanan kullanım kolaylığı sağlayan donanımlar kullanılmaktadır. Winsa donanımları, Lotus Sisteminin renklerine de tam uyum sağlayarak estetik bir görünüm kazandırır.

Beyaz

Bronz

Gümüş

Kahverengi

Koyu Kahverengi

Şampanya

Titan

Ürünlerimiz